Pozostałe usługi

System ocen okresowych

System ocen okresowych jest niezbędnym narzędziem do Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Dobrze przygotowany, prowadzony i analizowany daje wymierne korzyści dla pracowników, menadżerów oraz firmy. Wiedza na temat potencjału, luk kompetencyjnych, potrzeb i motywacji pracowników determinuje wiele aspektów – plany szkoleniowe, ścieżki kariery, potrzeby rekrutacyjne czy systemy wynagrodzeń.

Proponujemy Państwu wsparcie w:

– opracowaniu systemu ocen okresowych (procedury i formularzy) / analizie obecnie panującego systemu ocen okresowych

– wdrożeniu systemu do działań organizacji – kampanii informacyjnej

– przeprowadzeniu szkoleń dla pracowników i kadry managerskiej

 

Badanie satysfakcji pracowników

Poziom zadowolenia i motywacji pracowników bezpośrednio przekłada się na efektywność ich działań a tym samym warunkuje sukces lub porażkę firmy.

Dlatego więc istotne jest, aby jak najlepiej poznać nastroje panujące w Państwa organizacji.

Przygotujemy dla Państwa narzędzia oraz wesprzemy w przeprowadzeniu kampanii informacyjnej. Będziemy czuwać nad prawidłowym przebiegiem badania i opracujemy wyniki w postaci klarownych
i czytelnych analiz. Pomożemy Państwu zaplanować działania w oparciu o kluczowe wnioski , tak aby Państwa i nasza praca przyniosła założone efekty.

 

Indywidualne doradztwo zawodowe

Jeśli potrzebujesz indywidualnej porady w kwestiach zawodowych, chętnie Ci pomożemy.  Dokonamy dokładnej analizy Twojego profilu zawodowego, aby pomóc w rozwoju Twojej kariery. Poradzimy jak napisać cv i list motywacyjny, aby zwrócił uwagę potencjalnego pracodawcy. Przygotujemy Cię do rozmowy rekrutacyjnej, a kiedy otrzymasz już wymarzoną pracę pierwsi Ci pogratulujemy.

 

Inne

Jeśli nie znaleźli Państwo informacji o usłudze, która Was interesuje lub chcielibyście poznać więcej szczegółów, skontaktujcie się z nami. Z przyjemnością się spotkamy, żeby o tym porozmawiać.